KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12815534
nr 1281 5534
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Akvarell, Lars Pirak (f. 1932), Sverige. Ren. Signerad. Motivet: 8x16 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:07:42
14/10 17:59:26
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak